۰

کل اخبار / مذهبی

اولین همایش 3 ساله‌های حسینی در شهرستان سامان برگزار شد

اکتبر 25, 2017 در 14:04 توسط

همزمان با سالروز شهادت دختر 3 ساله حضرت امام‌حسین (ع)، اولین همایش سه‌ ساله‌های حسینی، ویژه بزرگداشت مقام حضرت رقیه(س) در حسینیه ارشاد شهر سامان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، همایش سه ساله‌های حسینی با حضور کودکان، مادران و مربیان مهدهای کودک پیش از ظهر امروز در حسینه ارشاد شهر سامان برگزار شد و در این همایش کودکان 3 تا 5 ساله دختر و پسر با سربندهای یا رقیه(س) به یاد دختر سه ساله امام حسین(ع) عزاداری کردند.

در حاشیه این همایش، جانشین فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت معصومه(س) سامان با بیان اینکه 480 کودک سه ساله سامانی در این همایش شرکت کردند، افزود: 120 نفر از این کودکان از اعضای مهدهای کودک این شهرستان می‌باشند.

مریم صداقت اظهار داشت: نسل آینده کودکان باید به گونه‌ای باشد که باورها و ارزش‌های صحیح را به خوبی درک کنند تا همواره با هوشیار نمودن نسل‌های آینده، کمک بزرگی برای مقابله با جنگ نرم دشمنان نمود.

وی هدف از برگزاری این همایش را تعمیم فرهنگ عاشورایی و فرهنگ‌سازی در این راستا از مهمترین اهداف برگزاری این همایش عنوان کرد و بیان داشت حضرت رقیه(س) از شخصیت‌های برجسته در حادثه عاشورا است و نام و یادش همواره و برای همیشه در تاریخ ماندگار است.

به گزارش سامانِ بـرتـر، اولین همایش ساله‌های حسینی در شهرستان سامان با همکاری سپاه هئیت رزمندگان اسلام حسینه ارشاد و اداره بهزیستی این شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/

جهت مشاهده تصاویر بیشتر در کانال تلگرامی سامانِ بـرتـر، اینجـــا را کلیک کنید.

 سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *