0

اجتماعی و فرهنگی / ایثار و شهادت / کل اخبار

اجرای بیش از 40 عنوان برنامه هفته دفاع مقدس در شهرستان سامان

1396-06-27 در 00:30 توسط

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سامان گفت: بیش از 40 ویژه برنامه محوری به مناسبت گرامیداشت آغاز جنگ تحمیلی و هفته دفاع‌ مقدس در این شهرستان اجرا می شود.

سرهنگ دوم پاسدار مهرداد رحیمی شامگاه یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر با بیان اینکه هفته دفاع نقدس، مظهر تجلی دفاع مردمی همه ملت غیور ایران اسلامی در برابر تمام استکبار و قدرت‌های زورگو و چپاولگر است، افزود: امسال برنامه‌های هفته دفاع مقدس به دلیل تقارن آن با ایام ماه محرم، به صورت متفاوت نسبت سال گذشته برگزار می شود.

وی اظهار داشت: در سال‌جاری بیش از 40 عنوان برنامه شاخص به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان سامان به همت ادارت، نهادها، پایگاه های مقاومت بسیج و آحاد مردم برگزار می شود که اهم آنها فضاسازی همزمان گرامیداشت این هفته و تناسبت آن با ایام ماه محرم خواهد بود.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سامان در ادامه افزود: حضور 2 گروهان در روز 31 شهریور ماه همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در مرکز استان چهارمحال و بختیاری رژه حماسی را برگزار خواهند کرد.

رحیمی برپایی نمایشگاه هفته دفاع مقدس با موضوع اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را یادآور شد و افزود: این نمایشگاه همزمان با گرامیداشت این هفته در سالن شهرداری سامان برای بازدید عموم به نمایش درخواهد آمد.

وی همچنین به غبارروبی گلزار مطهر شهداء، برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، دیدار با خانواده معزز شهداء و ایثارگران اشاره کرد و اظهار داشت: پیرامون گرامیداشت هفته دفاع مقدس، نشست‌های بصیرتی در تمامی پایگاه‌های مقاومت بسیج شهرستان سامان با محوریت هفته دفاع مقدس و ایام دهه محرم برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

سامانِ بـرتـر در کانال تلگرام راه اندازی شـد

 

دیدگاهتان را بنویسید