0

ایثار و شهادت / کل اخبار

یکی از فرماندهان سپاه قدس: کارت سبز امت اسلامی انتظار و ظهور فرج است

1396-04-29 در 23:30 توسط

یکی از فرماندهان سپاه قدس گفت: کارت سبز امت اسلامی انتظار و ظهور حجت و کارت سرخ مقام شهید و شهادت است.

به گزارش سامانِ بـرتـر و به نقل از سامانِ ما، سردار عبدالله مبینی در اولین یادوراه شهدای شهرک ابوذر سامان با اشاره به حیات انسان پس از مرگ افزود: مرگ برای همه انسان ها و همه نسل ها وجود داشته است و لذا راه سعادت بشر یاد خدا و مرگ است.

وی اظهار داشت: مقام شامخ شهدا الگویی برای ما انسان هاست و لذا شهدا افراد برگزیده ای از جانب خداوند متعال هستند که پیام آنها در جامعه بیداری و رهایی از غفلت است.

یکی از فرماندهان سپاه قدس با عنوان اینکه زندگی انسان ها در این دنبا پس از مرگ خواهد بود تصریح کرد: زندگی ما در دنیای کنونی پوچ و در حال غفلت ئ تباهی است و پس از مرگ زندگی ما به صورت زنده و پویا خواهد بود.

مبینی با اشاره بر اینکه انسان با بیداری مسیر اصلی را طی کند ، چرا که سفر این دنیا زود گذر و گذرا است و انسان باید از این سفر ره توشه برای خود بر دارد، بیان داشت: برگزاری یادوره ها و گرامیداشت شهدا از ارزش مهمی برخودار است و استمرار فرهنگ اسلامی و ایجاد راه سعادت را برای همه انسان ها به همراه دارد.

وی با اشاره بر اینکه شهداء اسوه برای انسان ها زمینه ساز و استمرار حرکت های فرهنگی در جامعه هستند، اذعان داشت: کارت سبز امت اسلامی انتظار و ظهور حجت و کارت سرخ مقام شهید و شهادت است.

یکی از فرماندهان سپاه قدس با بیان اینکه با ظهور امام زمان (عج) بیدادگری از بین می رود و دنیا پر از عدل , معنویت و کمال می شود , عنوان کرد:  مذاهب دیگر که دنبال جهاد و شهادت نیستند در ضلالت  گمراهی به سر می برند و دین اسلام راه خدا ، توحید و اسلام اصیل است.

انتهای پیام/

سامانِ بـرتـر در کانال تلگرام راه اندازی شـد

 

دیدگاهتان را بنویسید