تعرفه های تبلیغات در پایگاه خبری تحلیلی سامان برتر


در تعریف تبلیغات چنین آمده است: تبلیغات فرآیند روشمند ارایه اطلاعات مناسب در مورد کالاها و خدمات به مشتریان و ترغیب و متقاعد کردن مؤثر مصرف‌کنندگان به خرید کالاها و خدمات می‌باشد. تبلیغات از طریق رسانه‌های مختلفی انجام می‌پذیرد که از آن جمله می‌توان به روزنامه‌ها، مجلات، رادیو، تلویزیون و … اشاره نمود. چندی است که شبکه جهانی اینترنت، به جمع رسانه‌های مورد استفاده تبلیغات اضافه شده است. رشد تبلیغ در اینترنت نسبت به تبلیغ در رسانه‌های سنتی، از سرعت بسیار بیشتری برخوردار بوده است. چرا که پس از گذشت 38 سال از پیدایش رادیو، تعداد استفاده‌کنندگان آن به 50 میلیون نفر رسید، تلویزیون 13 سال پس از پیدایش این حد نصاب را کسب کرد و اما اینترنت تنها با گذشت 4 سال توانسته به این حد نصاب دست پیدا کند.


تبلیغات اینترنتی:
در مقایسه با تبلیغات سنتی، تبلیغ در اینترنت از مزیت‌های قابل ملاحظه‌ای برخوردار است از آن جمله می‌توان به ایجاد ارتباط دو طرفه با مخاطب، ایجاد یک پیوند مستقیم به لیست محصولات، توانایی هدفگیری ایستا و پویای مشتریان، دسترسی جهانی و شبانه‌روزی، ارسال و نگهداری و به روز رسانی آسان، قابلیت اندازه‌گیری و ردگیری بالا، طراحی پیام آگهی و قابلیت فروش اشاره کرد. بعلاوه هزینه تبلیغ در اینترنت نیز به مراتب کمتر از رسانه‌های دیگر می‌باشد. شرکتهای تجاری اگر بخواهند در عرصه فعالیت باقی بمانند و موقعیت خود را در بازار پررقابت امروز حفظ کنند چاره‌ای جز به کارگیری این نوع از تبلیغات نخواهند داشت. این امر درمورد شرکت هایی که بخواهند در سطح جهانی فعالیت کنند مصداق بارزتری خواهد داشت. تبلیغات اینترنتی دارای اشکال مختلفی است که هر شکل آن دارای ویژگی‌های خاص خود است و با توجه به هدف تبلیغات، نوع محصول، ویژگی‌های مخاطبان، باید شکل متناسب آن انتخاب شود.


تعرفه های تبلیغاتی در پایگاه خبری تحلیلی سامانِ برتر:

تعرفه تبلیغات در سایت به مدت دو هفته 300،000 ريال 

تعرفه تبلیغات در سایت به مدت یک ماه 600،000 ريال

تعرفه هر خبر تبلیغی در جهت انعکاس عموم 200،000 ريال می باشد.

 

 

سامانِ بـرتـر در کانال تلگرام راه اندازی شـد

+

۱ دیدگاه

  1. رامین سامانی

    on می 22, 2015 - پاسخ

    با سلام خدمت شما دوست گرامی:
    از شما خواهشمندیم برای همایت از ورزش های رزمی شهرستان سامان وبلاگ رسمی تیم منتخب شهرستان سامان را در سایت خود قرار دهید.
    برای ورود به وبلاگ ما عبارت(تیم منتخب کیک بوکسینک شهرستان سامان)را در گوگل سرچ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *