0

تشدید نظارت بر قیمت‌ها در اماکن گردشگری شهرستان سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      23 اسفند, 1397

فرماندار شهرستان سامان گفت: در راستای نظارت بر قیمت‌ها و جلوگیری از گرانفروشی و کم فروشی در ایام نوروز نظارت‌ها تشدید می‌شود. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، کمال اکبریان در نشست ستاد خدمات سفرهای نوروزی اظهار داشت: در 22 روستا…… بیشتر »

0

اسکان مسافران نوروزی در 70 کلاس درس شهرستان سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      23 اسفند, 1397

فرماندار شهرستان سامان گفت: در مجموع 10 مدرسه و 70 کلاس درس، در ایام تعطیلات نوروز برای اسکان مسافران پیش‌بینی شده است. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، کمال اکبریان در بازدید از مراکز اسکان مسافران نوروزی در شهرستان سامان اظهار…… بیشتر »

0

هشدار پلیس شهرستان سامان به هنجارشکنان چهارشنبه‌سوری

       کل اخبار      23 اسفند, 1397

فرمانده انتظامی شهرستان سامان گفت: به منظور کاهش صدمات، خسارت‌ها و حفظ نظم و امنیت جامعه در چهارشنبه آخر سال، پلیس با هنجارشکنان و تمام کسانی که درصدد ایجاد ناامنی برای مردم هستند، برخورد جدی می‌کند. به گزارش خبرنگار سامانِ…… بیشتر »

0

استقبال 30 درصدی فراگیران در مرکز جهاد دانشگاهی شهرستان سامان

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      17 اسفند, 1397

رئیس جهاد دانشگاهی شهرستان سامان گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از یک هزار و 200 نفر در دوره های کوتاه مدت جهاد دانشگاهی این شهرستان شرکت کردند. گودرز مرادی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سامانِ برتر با اعلام…… بیشتر »

1

محور سامان به پل زمانخان، به یک محور ترافیکی و نا ایمن تبدیل شده است

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      13 اسفند, 1397

رئیس شورای اسلامی شهر سامان گفت: محور سامان به پل زمانخان، محوری است که باید نقش یک محور گردشگری، ترافیکی، دسترسی به مزارع و پیاده روی را داشته باشد که متاسفانه به یک محور ترافیکی و نا ایمن تبدیل شده…… بیشتر »

0

اختتامیه اولین جشنواره شعر زاینده رود در شهرستان سامان

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      12 اسفند, 1397

نخستین جشنواره استانی شعر زاینده‌رود با معرفی برگزیدگان در شهر سامان به کار خود پایان داد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در آئین اختتامیه نخستین جشنواره استانی شعر زاینده در شهرستان سامان،…… بیشتر »

0

ساخت پالایشگاه نفت زاگرس در شهرستان سامان

       کل اخبار      9 اسفند, 1397

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری از اختصاص 296 هکتار زمین برای ساخت پالایشگاه نفت زاگرس در این استان در محوطه کارگاهی روستاهای شوراب کبیر ، صغیر و محمد آباد شهرستان سامان خبر داد و گفت: با بررسی…… بیشتر »

0

از تعریض محور زاینده‌رود تا بسته شدن‌ پرونده مسکن سامان

       کل اخبار      6 اسفند, 1397

با حضور معاون‌ امور‌ هماهنگی و عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری، تصمیماتی در خصوص تعریض محور سامان- زاینده‌رود، ایجاد بسترها‌ برای ایتقبال‌ از گردشگران‌ نوروزی‌ و رسیدگی‌ به‌ مشکلات قضایی مسکن مهر شهر سامان اتخاذ شد‌. به گزارش خبرنگار سامانِ…… بیشتر »

0

دومین همایش روز هنر سامان برگزار شد

       کل اخبار / هنری      1 اسفند, 1397

دومین همایش روز هنر سامان عصر چهارشنبه با حضور هنرمندان و مسئولان در هتل گلهای مرکز شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، گشایش نمایشگاه هنرهای دستی، نمایش خیابانی، اجرای موسیقی و عرضه محصولات هنری و فرهنگی شهرستان از…… بیشتر »

0

تشدید نظارت بر تاکسی‌های سامان/ ضرب الاجل برای رفع نقاط حادثه‌خیز

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      29 بهمن, 1397

فرماندار شهرستان سامان با بیان اینکه نظارت بر تاکسی‌های این شهرستان تشدید می‌شود، گفت: با توجه به ایام پایانی سال، متولیان امر جهت رفع مشکلات حوزه مربوطه تلاش کنند. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، کمال اکبریان پیش از ظهر امروز…… بیشتر »

0

مالکیت مردم حاشیه رودخانه زاینده رود رعایت می‌شود

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      27 بهمن, 1397

معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری گفت: مردم و مالکان در حریم رودخانه زاینده رود، نگران مالکیت خود در حاشیه این رودخانه نباشند، زیرا مسئولان برای احقاق حقوق مردم از هیچ تلاشی فروگذار نیستند. به…… بیشتر »

0

شهرستان سامان پایگاه قایقرانی اسلالوم می‌شود

       کل اخبار / ورزشی      23 بهمن, 1397

رئیس کمیته اسلالوم و آب های خروشان فدراسیون قایقرانی گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی و ظرفیت های آبی شهرستان سامان استان چهارمحال و بختیاری، این منطقه برای تبدیل به یکی از بهترین پایگاه های قهرمانی اسلالوم ایران معرفی می…… بیشتر »