عکاس و خبرنگار افتخاری ما باشید


پایگاه خبری تحلیلی سامان بـرتـر در راستای اطلاع رسانی دقیق و هوشمندانه و بر اساس سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین تنویر افکار عمومی در نظر دارد از بین علاقه مندان به حوزه خبرنگاری و عکاسی نسبت به جذب خبرنگار و عکاس خبری به صورت افتخاری اقدام نماید.
عکاس و خبرنگار افتخاری

با توجه به رایج شدن استفاده از دوربین های عکاسی و تلفن های همراه که قادر به عکاسی با کیفیت بسیار مطلوب است، بسیاری از مردم امکان عکاسی از رویدادهای مختلفی را در زمینه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، هنری، ورزشی و …  پیدا می کنند.

در همین راستا، پایگاه خبری تحلیلی سامان بـرتـر از همه علاقه مندان به عکاسی دعوت می کند به عنوان عکاس افتخاری سامان برتر، آثارشان را به ما ارسال کنند تا بعد از بررسی با ذکر نام آنها در پایگاه خبری تحلیلی سامان بـرتــر منتشر شود.

علاقه مندان باید شرایطی را برای ارسال آثارشان مورد توجه قرار دهند از جمله اینکه عکس‌ها از کیفیت بالایی برخوردار باشد و کیفیت 1200 پیکسل در ضلع بزرگ را رعایت کنند.

عکاسان افتخاری باید همه شئونات عرفی و قانونی را در عکس‌هایشان برای انتشار در یک پایگاه خبری رعایت کنند. عکس‌ها می تواند مربوط به وقایع مختلفی در زمینه سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، هنری و … باشد. (ارسال تصاویر باید مربوط به وقوع رویدادی در زمان خاصی باشد که زمان آن نگذشته باشد).

 

شرایط خبرنگار افتخاری و ارسال خبر:

1) متقاضیان می بایستی نسبت به ارسال رزومه کامل (مشخصات شناسنامه ای – آدرس – تلفن تماس – ایمیل – سوابق – عکس و نمونه کار احتمالی) خود از طریق رایانامه ذیل ارسال نمائید.
رایانامه
2) متقاضیان پس از تائید صلاحیت عمومی و تخصصی نسبت به تهیه خبر بر اساس سیاست های اعلام شده توسط پایگاه خبری تحلیلی سامان برتر و همچنین ارسال خبر اقدام می نمایند.
3) شایان ذکر است جذب خبرنگار افتخاری هیچ گونه تعهد استخدامی و حقوقی برای پایگاه خبری تحلیلی سامان برتر در بر نخواهد داشت.
جهت  کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه،همه روزه می توانید با مدیریت پایگاه خبری (علی آزوغ) از ساعت 10:00 لغایت 17:00 با شماره تلفن های 5002 900 0917 و 2845 490 0936 تماس حاصل فرمائید.
+

3 دیدگاه

 1. Atefeh hoseini robat

  on 1396-05-17 - پاسخ

  با درود
  اینجانب کارشناس علوم سیاسی هستم وعلاقمند به حرفه خبر نگاری وبدون هیچ تجربه ای در این زمینه؛ اما صدا ی زیبایی دارم و قدرت گویندگی عالی ومصاحبه.
  سپاس

  • علی آزوغ

   on 1396-05-18 - پاسخ

   با سلام.
   شما در کدام شهرستان هستید؟
   ما خبرنگار افتخاری برای سایت خبری شهرستان سامان نیازمندیم.

 2. ریحانه

  on 1396-10-11 - پاسخ

  سلام من هم میخوام عکاس افتخاری تون باشم تو قزوین زندگی میکنم و ۱۶سالمه
  سوابق ندارم ولی عکاسیم عالیههه

دیدگاهتان را بنویسید