0

دانش آموزی / کل اخبار / ورزشی

پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای در شهرستان سامان برگزار شد

آبان 23, 1397 در 15:17 توسط

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سامان از برگزاری پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای با حضور 300 دانش آموز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، سید تراب نوربخش پیش از ظهر امروز در حاشیه برگزاری پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای در شهرستان سامان اظهار داشت: رویکرد آموزش و پرورش در بخش ورزش به عنوان عرصه‌ای برای ارتقاء سلامت جسم و روان دانش آموزان با نگاهی مثبت به فعالیت‌های درون مدرسه ای همواره مورد توجه بوده است که این مهم در مدارس شهرستان سامان در قالب اجرای طرح های مختلف عملیاتی شده است.

وی با بیان اینکه این المپیاد با شرکت 300 دانش آموز دختر برگزار شده است، افزود: المپیاد درون مدرسه ای زمینه ای را بوجود آورده است که دانش آموزان در خارج از مدرسه شرایط جسمی بهبود یافته ای داشته باشند.

نوربخش هدف اصلی از برگزاری المیپاد فرهنگی ورزشی درون مدرسه ای را تحقق شعار تحصیل، تهذیب و ورزش از سوی مقام معظم رهبری عنوان کرد و خاطر نشان کرد: اگر مسئولان و خانواده ها با همکاری یکدیگر برای تحصیل، تهذیب نفس و ورود دانش آموزان به عرصه های ورزشی تلاش کنند خدمت بزرگی درجهت رشد فکری، سلامت جسمی و خلاقیت دانش آموزان کرده اند.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سامان یادآور شد: فعالیت های ورزشی یکی از مهم ترین راه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی است.

انتهای پیام/80476/

جهت مشاهده تصاویر بیشتر در کانال تلگرامی سامانِ بـرتـر، اینجـــا را کلیک کنید.

 سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید